null

Program panelu

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Warszawski Panel Klimatyczny został zorganizowany w listopadzie 2020 roku. Poniżej można zapoznać się z informacjami i materiałami z poszczególnych spotkań.

>> Przejdź do wszystkich materiałów z Panelu (prezentacje, nagrania i inne) uporządkowanych w przejrzysty sposób w jednym miejscu.

Spotkanie inauguracyjne - 3 listopada

3 listopada odbyło się inauguracyjne spotkanie Warszawskiego Panelu Klimatycznego. Panelistki i paneliści spotkali się z Prezydentem m.st. Warszawy Rafałem Trzaskowskim oraz Justyną Glusman, dyrektor koordynator ds. zrównoważonego rozwoju i zieleni. Wysłuchali także wystąpienia wprowadzającego Marcina Popkiewicza, który jest jednym z doradców merytorycznych panelu, oraz mieli szansę się po raz pierwszy się zobaczyć i poznać.

Spotkanie edukacyjne - 7 listopada

7 listopada odbyło się pierwsze edukacyjne spotkanie panelu. Panelistki i paneliści wysłuchali wystąpień ekspertów i stron, mieli też możliwość zadać im pytania i podyskutować o przedstawionych przez nich rekomendacjach.

Spotkanie edukacyjne - 14 listopada

14 listopada odbyło się drugie (i ostatnie) edukacyjne spotkanie panelu.

Spotkanie dyskusyjne - 21 listopada

21 listopada paneliści rozpoczęli dyskusję nad rekomendacjami zgłoszonymi przez ekspertów i strony. Pracowali też nad swoimi propozycjami rozwiązań.

Spotkanie dyskusyjne i głosowanie - 28 listopada

28 listopada paneliści zdecydowali w głosowaniu, które spośród 93 zgłoszonych rekomendacji będą wiążące dla miasta. 

Załączniki: